Doprava a platba

Spediční doprava – IN TIME

Zboží vám bude doručeno následující pracovní den k Vašemu domu od expedice. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin.  Přesný čas dodání v den doručení nedokážeme zaručit. Při doručení bude kurýr po příjemci před předáním zásilky požadovat předložení originálu dokladu totožnosti – OP, ŘP nebo cestovní pas pro ověření plnoletosti příjemce v případě, že zásilka obsahuje alkoholické nápoje. Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 50 kg. Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží.

Cena dopravy IN TIME v rámci ČR do 10 kg je 140,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH

Cena dopravy IN TIME v rámci ČR do 30 kg je 200,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH

Cena dopravy IN TIME na Slovensko je 250,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH

Osobní odběr – Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz je síť nezávislých výdejních míst Z-point v ČR a SR. Aktuální seznam měst a obcí, kde si můžete zásilku vyzvednout naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky
Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 5 kg (cca 3 lahve). Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě předání zboží. Maximální hodnota dobírky je 20.000 Kč.
Při vyzvednutí zásilky bude po příjemci požadováno předložení originálu dokladu totožnosti – OP, ŘP nebo cestovní pas pro ověření plnoletosti příjemce v případě, že zásilka obsahuje alkoholické nápoje.
Cena dopravy do 5 kg  Zásilkovna.cz v rámci ČR je 79,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH

Cena dopravy nad 5 kg do 30 kg  Zásilkovna.cz v rámci ČR je 109,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH

Cena dopravy do 5 kg Zásilkovna.cz na Slovensko je 105,- Kč vč. DPH, doběrečné – 30 Kč vč. DPH